Komunie

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu, więc niezwykle istotną sprawą jest chęć dzielenia się z bliskimi tak radosnym wydarzeniem, a zatem piękne wesele. Organizacja wesela i wybór odpowiedniej sali ma decydujące znaczenie dla młodej pary i jej rodziców. Restauracja przeznaczona na wesele powinna spełniać wszelkie oczekiwania Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale. Są to lokale na wesele, przeznaczone w zależności od potrzeb na 100 osób, 60 osób i 30 osób. Jeśli liczba gości jest wyższa - proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia weselnego na dwóch salach jednocześnie.

Jedna z sal będzie salą konsumpcyjną, a druga zapewni przestrzeń balową. Mogą Państwo także skorzystać z innej oferty: współpracujemy z wieloma obiektami, gdzie również możemy wyprawić Państwu wspaniałe wesele. Zapewniamy rozmaite lokalizacje na przyjęcia weselne, a proponowane przez nas w Katowicach sale weselne znakomicie spełniają oczekiwania Państwa Młodych.

Organizujemy przyjęcia weselne od lat i mamy w tym duże doświadczenie. Sala weselna zostanie przygotowana i udekorowana zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Nasza restauracja zapewni Państwu znakomitą organizację, profesjonalną i przemiłą obsługę oraz pyszne dania. Wszystkie potrawy, które serwuje nasza restauracja, są przygotowywane z naturalnych produktów wysokiej jakości, dzięki czemu menu na wesele będzie smakowało znakomicie. Na życzenie możemy przygotować catering na wesele, zgodnie z wybranym menu i dostarczyć go we wskazane miejsce. Nasz zakres działania obejmuje Katowice i okolice.

Standardowa oferta w 2019 roku - cena od osoby wynosi 160,00 zł. - przy min. 40 osobach. Poniżej 40 osób cena jest uzgadniana indywidulanie.
W powyższej cenie oferujemy Państwu:

 • I danie - serwowane przez kelnerów z wazy – rosół z makaronem, krem z pieczarek z groszkiem ptysiowym
 • II danie – podane na platerach – co trzecia porcja podwójna
  3 rodzaje mięsa: rolada śląska, kotlet dragon, fantazja indycza
  3 rodzaje dodatków: ziemniaki, kluski śląskie, frytki
  Zestaw surówek

Cena za przyjęcie weselne obejmuje:

  • powyższą propozycję menu
  • obsługę kelnerską
  • dekorację stołów w postaci białych obrusów, kompozycji z żywych kwiatów, bieżników i serwetek - w dowolnym kolorze.
  • udostępnienie sali przez 12 godzin
  • parking bezpłatny dla ok. 100 samochodów

Jako właściciele restauracji zapewniamy Państwu swoją obecność i pomoc przez cały czas trwania przyjęcia weselnego.

Oferujemy także pomoc przy zamawianiu ciast i tortów, doborze oprawy muzycznej i fotograficznej.

Dla uatrakcyjnienia imprezy możemy zaprosić iluzjonistę, który przeniesie Państwa w niezapomniany świat magii. Możemy także wypożyczyć fotobudkę, która będzie wyśmienitą zabawą dla Gości i wspaniałą pamiątką

Nawiązaliśmy współpracę z hotelami na terenie Katowic, dzięki czemu w atrakcyjnych cenach możemy zapropnować noclegi Państwa Gościom. Na życzenie pośredniczymi w załatwieniu wszelkich z tym zwązanych formalności.

Cena w 2019 roku za nocleg jednej osoby - 55,00 zł.

Współpracujemy także z przewoźnikiem dysponującym busem i autokarem.

Uczynimy z tej jedynej nocy niezapomnianą zabawę.